Агросем – аграрна компанія, яка знає, що запропонувати!

Мінеральні добрива — це спеціальні з’єднання неорганічного походження. У їх складі є все те, що потрібно рослинам для нормального харчування та розвитку. Особливістю мінеральних добрив є те, що вони вважаються поживними речовинами вузької спрямованості.

Семена

Найбільш популярними вважаються азотні добрива. Як правило, рослини відчувають нестачу азоту саме навесні. Вони починають повільніше рости, пагони стають слабшими, а листя дрібними. Суцвіть на таких рослинах практично немає. Якщо випадок сильно запущений, то листя будуть ставати світлими.

Найчастіше використовують аміачну селітру і сечовину. Крім того, до групи мінеральних азотних добрив відноситься кальцієва селітра, азофоска, амофос та інші види. Всі вони відрізняються між собою складів і по-різному впливають на рослини. Наприклад, сечовина робить землю кислішою, а кальцієва або натрієва роблять лужне середовище.

Азотні добрива відносяться до числа найбільш небезпечних мінеральних добрив. Пояснити це можна тим, що надлишок речовин, які можуть бути присутніми в рослині, провокують накопичення величезної кількості нітратів. Застосовувати такі добрива потрібно вкрай обережно. Обов’язково враховується склад грунту, культура і марка використовуваного добрива. Добрива такого типу вносяться із закладенням в грунт через те, що вони швидко випаровуються. Восени немає ніякого сенсу удобрювати землю, адже до весни велика частина корисних компонентів вимивається опадами.

Зберігати азотні мінеральні добрива потрібно виключно у вакуумній упаковці. Речовина має високий показник гігроскопічності, тому не можна щоб в упаковку поступало повітря. Агросем — аграрна компанія agrosem.ua, яка надає покупцям продукцію високої якості від світових виробників. Пропонується широкий асортимент насіння і добрив відомих марок, найкраще обладнання і техніка, що дозволяє швидко і якісно орати землю.

Якщо під час оформлення замовлення виникнуть якісь складнощі або питання, то на допомогу прийдуть досвідчені консультанти. Вони допоможуть розібратися в проблемі і приймуть замовлення. Купівля оплачується зручним для клієнта способом і в найкоротші терміни доставляється в будь-який з куточків країни. Відмінний сервіс і високоякісна продукція – це лише невелика частина того, що може запропонувати покупцям компанія Агросем. Варто зауважити, что Агросем – це лідер серед аграрних компаній в Україні.

Джерело: https://agrosem.ua/

Поделиться в соц.сетях: