ЧЕСНО — це громадський рух, який заслуговує на те, щоб про нього знали всі громадяни

Мало хто цікавиться політикою, але на щастя ми всі беремо участь у виборах глави держави, а для того, щоб це зробити неупереджено і без помилок, необхідно хоч трохи знати про того чи іншого кандидата. Але на жаль трапляється так, що про вибори ми згадуємо вже в момент виборів і у нас немає часу шукати інформацію або ж ми відкриваємо перший-ліпший сайт і дізнаємося про політиків звідти.

Chesno

Але як нам всім відомо, масові інформації не несуть ніякої правди і швидше за все на кожному з інтернет ресурсів де б ви хотіли прочитати достовірну інформацію, понад п’ятдесят відсотків буде вигадкою, а інша частина правдою.

І якщо ви як багато інших поспішаєте на вибори, але хочете дізнатися про кандидатів правдиву інформацію і бажано швидко, тоді в цій статті ми розповімо про організацію, яка вже довгі роки займається пошуком і поширенням інформації про політиків і наших партіях, виключно правдиву і достовірну. Їх не лякає влада і вони можуть крім хорошого, також розповісти і про погане.

Для того, щоб знайти їх, не потрібно їхати в столицю і шукати якийсь офіс, досить просто зайти в інтернет і відвідати їх сайт. Це допоможе не тільки бути в курсі характеристик і вчинків новоспечених кандидатів, а й постійно стежити за ситуаціями в країні.

ЧЕСНО — це громадський рух за адресою chesno.org, який пропонує своєму суспільству правду, за яку не потрібно платити.

За допомогою їх особистої сторінки в інтернеті можна буде дізнатися не тільки про майбутні вибори і людей, які хочуть стати її головою, но також бути в курсі всього, що відбувається в країні. І якщо вам зручно стежити за новинами наприклад в твіттері, тоді можна навіть там знайти їх сторінку і бути в курсі подій.

Більш незалежного порталу вам не знайти і в цьому впевнені навіть ті політики, які їх підтримують. У організації є спеціальні критерії доброчесності, завдяки яким вони можуть дати оцінку діям того чи іншого політика. Це настільки почало працювати, що існують навіть деякі партії в парламенті, які їх дотримуються

Для того, щоб дізнатися всю інформацію, можна просто ввести дані політика в програму на сторінці і вона відразу ж виведе для вас всю відому інформацію про нього. І найголовніше те, що вона не буде тією водою і неправдою, до якої ми звикли по телевізору або ж в газетах, вона навпаки буде виключно правдивої і якщо є, то навіть з неприємними даними. Тільки від вас залежить, хто буде головою вашої країни, саме тому потрібно знати детально за кого віддавати свій голос.

Поделиться в соц.сетях: