Популярні китайські мототрактори: огляд найкращих виробників

Огляд найкращих виробників китайських міні тракторів. Переваги мототехніки із Піднебесної. Топ 5 найвідоміших торгових марок сучасного сільськогосподарського обладнання.

Мототрактор

Популярні китайські мототрактори: огляд найкращих виробників

Для практичного і зручного виконання робіт сільськогосподарської діяльності, прибирання та транспортування, сьогодні широко застосовуються мототрактори. У країнах СНД особливою популярністю користуються китайські агрегати. Ознайомитися з ціновою політикою і технічними характеристиками тракторів можна на сайті https://agrotechnika.com.ua/mototractory.

Переваги китайських міні тракторів

Малогабаритна техніка є бюджетним та надійним рішенням, що дозволяє виконувати великий обсяг робіт за короткий проміжок часу. Простий механізм, економні витрати палива та невибагливість у догляді були високо оцінені українськими споживачами. Лідером серед китайських брендів сільськогосподарської техніки є торгова марка Garden Scout.

Серед переваг китайської продукції слід відзначити декілька пунктів.

  • доступну вартість, яка нижча вітчизняних аналогів. При цьому якість машин на порядок вища конструкцій українських виробників;
  • тривалий термін експлуатації. Практика показує, що трактори працюють в середньому близько 10-ти років, та після ремонту служать ще стільки ж;
  • надійні якісні двигуни дозволяють економити на ремонті техніки.

З мінусів слід згадати невелику кількість додаткового обладнання. Але великі компанії вже вирішили це питання – техніку можна додатково замовити у виробника.

Китайські міні трактори: топ 5 найпопулярніших брендів

Сьогодні на ринку китайської спецтехніки представлено чимало моделей мінітракторів відомих марок. Найпопулярнішими брендами є Scout, Zubr, Forte, DW, Jinma.

Зробимо короткі описи кожного з них.

  1. Продукція Garden Scout відрізняється наявністю корисної функції блокування диференціала. За рахунок цього досягається найкраща прохідність і маневреність. Власники сільськогосподарської техніки багато разів зверталися з проханням поліпшити функціонал, і тепер ми маємо можливість придбати вдосконалені моделі Гарден Скаут з унікальними можливостями.
  2. DW – багатофункціональні трактори різної потужності. Є спеціальні моделі для експлуатації у зимовий період.
  3. Forte – агрегати без кабін, економічні потужні трактори для обробки земельних ділянок.
  4. Обладнання торгової марки Zubr добре адаптоване до експлуатації в різноманітних погодних умовах. Механізм силової передачі забезпечує оптимальне використання мотора з незначними витратами.
  5. Бренд Jinma виробляє агрегати середньої та високої потужності. При виготовленні використовуються інноваційні технології.

Враховуючи все вищезазначене, можна зробити висновок, що китайські трактори на дарма завоювали довіру українців. Це надійні агрегати, які приваблюють не тільки своєю доступністю, але також і бездоганною якістю.

Поделиться в соц.сетях: