Атлантида, Шумер, Тайны древних цивилизаций, Загадочные явления, Загадочные места планеты, НЛО, Пришельцы

Все про предтрени, енергетики та препарати для пампа

17.10.2017 от admin Комментировать »

Предтрени, енергетики та препарати для пампа – кілька видів спортивного харчування, умовно об’єднаних в одну групу: їх об’єднує спосіб (час) прийому і загальне призначення. Вони використовуються безпосередньо перед тренуванням або за короткий час до нього, а їх мета – максимально підвищити продуктивність тренувального процесу. На відміну від відновлювальних добавок (як протеїн, гейнер, амінокислоти і т.д.), які діють в період відпочинку, предтрени і енергетики сприяють найкращій віддачі на тренуванні, підвищуючи силу, витривалість, ментальну концентрацію і зменшуючи час відпочинку між підходами.

Предтрени

Види добавок для вживання перед тренінгом

Основний і найвідоміший тип – предтреніровочні комплекси. Вони підвищують витривалість (аеробну і анаеробну) і допомагають проводити високоінтенсивні тренування. В основі найчастіше лежать стимулятори нервової системи і речовини, що прискорюють циркуляцію крові і дають пампінговий ефект. У складі сучасних предтренов можна побачити кофеїн, таурин, креатин, BCAA, гуарану. Деякі виробники використовують потужну суміш ЕКА (ефедрин + кофеїн + аспірин). У якісних предтрениках багатий склад, а кількість інгредієнтів може доходити до 20. Деякі містять жироспалюючі речовини, тому вони часто вживаються перед тренування, мета яких – цілеспрямоване жироспалювання.

Енергетики підвищують працездатність і, як видно з назви, дають відчуття енергійності: просто не хочеться довго стояти і відпочивати між підходами. Головний діючий інгредієнт, як правило, з термогенним ефектом (наприклад, кофеїн, гуарана, геранамін), часто доповнений вітамінами і мінералами. Енергетичні комплекси можуть застосовуватися і на періоді жироспалювання.

Ізотонічні напої підтримують оптимальний водно-сольовий баланс в організмі під час фізичних навантажень. Особливо популярні серед спортсменів, що займаються в пампінговому режимі: коли метою варто максимально збільшити м’язи безпосередньо під час тренінгу. Ізотоніки покращують самопочуття під час тренінгу: відсутня в’ялість під кінець тренування, після важкого підходу не темніє в очах, пришвидшується відновлення між підходами.

Донатори азоту: найвідоміший – це аргінін, часто в поєднанні з креатином, швидкими вуглеводами, вітамінами і мінералами. Яскраво виражений ефект – пампінг: м’язи нібито «заливає», збільшується обсяг, венозність.

Джерело: https://goo.gl/zPCRBZ

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Комментирование закрыто.

Все права защищены © 2020 Загадочные места. Атлантида, Шумер, Тайны древних цивилизаций, Загадочные явления, НЛО
SecretPlanet
Счетчик PR-CY.Rank Каталог сайтов - Refer.Ru

Рейтинг@Mail.ru